Uzman Emeklilik

Uzman Emeklilik Ankara merkezli olup Kurulduğu günden, bu zamana, kadar,uzman ve eğitimli personelleri, profesyonel iş anlayışı, genç, dinamik, ve egitimci kadrosu, Müşterilerine, verdiği, Sonsuz değer, ve güven ile, az zamanda oldukça iyi işlere imza atmayı Başaran ve Artık,Dünya çapında hizmet veren bir danışmanlık bürosu olmuştur.

Uzman Emeklilik olarak hedeflerimizden,ve inandığımız ilkelerden asla taviz vermeden, Sosyal Güvenlik Kurumundan tüm emeklilik işlemlerini yasal ve seri bir biçimde takibi için tüm teknik imkan ve donanıma sahip olup, büromuzun temel prensibi danışmanlık gereği meselelerin seri cevaplanması ve sürekli takip ile hukuki problemlerin çözümüne hız kazandırmaktır..

En önemli çalışma prensibimiz ele aldığımız konuları dava öncesinde derinlemesine incelemek ve hukuki menfaat var ise davaya vücut vermektir. Dolayısı ile müşterilerimizin yararına sonuçlanmayacağına inandığımız ve hiç bir hukuki menfaati bulunmayan davalara asla vücut verilmemektedir.

Hasan Tombakoğlu Kimdir?

Merhaba ben Sosyal Güvenlik Uzmanı Hasan TOMBAKOĞLU

21.05.1972 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladım. 1989 yılında Almanya'da ikamet ettim.Yüksek öğreninimimi Stuttgart Üniversitesi'nde bitirdim.eğitimim bittikten sonra 2006 yılına kadar Almaya’da Alianz Sigorta kurumunun bünyesinde sigortacı olarak çalıştım.2006 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yaptım. Sigortacılık konumundaki diğer eğitim ve belgelerimi aldıktan sonra bu sektorde faliyete başladım. Bugune kadar binlerce gurbetçi vatandaşlarımınız hem Türkiye’den hemde yurtdışından emeklilik işlemlerini başarı ile bitirip maaşlarını almalarına vesile oldum. ve olmaya devam ediyorum. Şuan Ankara Kızılay’da bir ofisimde sizlere hizmet vermekteyim.

TOP Call Now Button
1
Uzman Emeklilik'e Hoş Geldiniz. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by